У Токмаку російських військовослужбовців масово розселяють у будинки літніх людей - Генштаб

У тимчасово окупованому Токмаку Запорізької області ворожих військовослужбовців масово розселяють у будинки, які належать людям похилого віку. Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України 19 вересня у вечірньому зведенні.

"Російські окупанти цинічно продовжують порушувати норми міжнародного гуманітарного права: примусово проживають разом із цивільними мешканцями в їхніх будинках, використовуючи мирних жителів як живий щит. Так, у населеному пункті Токмак Запорізької області військовослужбовців російських окупаційних військ масово розселяють до цивільних людей похилого віку в їхні помешкання. Крім того, окупанти грабують квартири та будинки громадян України", - ідеться у зведенні.

Як повідомлялося, 16 вересня у тимчасово окупованому Токмаку 16 вересня були прильоти у місце розташування ворожої техніки росіян.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті