У Telegram відповіли ГУР на закиди щодо загроз для інформаційної безпеки в Україні

Представник Telegram Ремі Вонг повідомив що месенджер "є і завжди був безпечним для українців та користувачів у всьому світі". Про це він заявив LIGA.net, відповідаючи на заяву представника ГУР МО Андрія Юсова щодо загроз Telegram для інформбезпеки Украхни. 

"Telegram був створений спеціально для захисту користувачів від російського стеження. Його засновника вислали з Росії ще до виходу Telegram за захист даних українців Telegram є і завжди був безпечним для українців та користувачів у всьому світі", – йдеться у заяві редставника месенджера.

Напередодні в межах дискусії представник Головного управління розвідки Андрій Юсов заявив, що щодо месенджера Telegram дійсно існують загрози, зокрема для інформаційної безпеки в Україні. За його словами, питання є до самої платформи, а не до окремих користувачів чи медіа, представлених у месенджері.

Нагадаємо, що застосунок Telegram вийшов на IOS ще у серпні 2013-го, а на Android у жовтні того ж року – тобто до еміграції засновника месенджера Павла Дурова з РФ і до початку Євромайдану та російської агресії проти України.

Як повідомлялося, Зеленського попросили заблокувати Telegram "з міркувань нацбезпеки". 

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті