У Силах оборони півдня заявили, що передбачали нічну повітряну атаку РФ та розкрили деталі її тактики

У ніч на 17 вересня Україна зазнала "змішаної" атаки з боку РФ, яка використали дрони-камікадзе та ракети, намагаючись . заплутати систему ППО. Про це речниця Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк розповіла в ефірі телемарафону..

"Використовуються і безпілотні літальні апарати, і розвідувального типу в тому числі. Ракети повітряного базування випущені з літаків. Ракети використовують складний маршрут, багато маневрують. Намагаються, як виснажити систему протиповітряної оборони, так і обійти її. Такий спосіб атаки ворог використовує не вперше, саме намагаючись знайти варіанти маневру, щоб бути максимально результативними", - повідомила Гуменюк. 

За її словами, ця тактика для ворога не є новою, водночас російські окупанти продовжують шукати максимально ефективну для себе організацію ведення бою. Проте українські Сили оборони спостерігати підготовку РФ до нападу.

"Ми передбачили подібний розвиток подій. Окупанти готуються до таких атак певний період часу. Він настає напередодні значущих подій", - додала Гуменюк. 

Нагадаємо, .Сили оборони знищили пункт управління безпілотниками окупантів на півдні України. 

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті