Сили оборони знищили пункт управління безпілотниками окупантів на півдні України

На півдні України Сили оборони минулої доби знищили ворожий пункт управління безпілотними літальними апаратами, п'ять гармат і човен російських загарбників. Про це Сили оборони півдня повідомили в Телеграм.

Також за добу українські оборонці ліквідували на південному напрямку 38 російських військових.

Як повідомляється, оперативна обстановка в зоні відповідальності Сил оборони півдня України залишається напруженою. Різкі зміни у стані, складі та характері дій ворога не виявлені, ознаки формування ним наступальних угруповань також не зафіксовані.

Нагадаємо, у Повітряних силах показали бойову роботу по російських крилатих ракетах. 

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті