У Силах оборони півдня заявили, що передбачали нічну повітряну атаку РФ та розкрили деталі її тактики

У ніч на 17 вересня Україна зазнала "змішаної" атаки з боку РФ, яка використали дрони-камікадзе та ракети, намагаючись . заплутати систему ППО. Про це речниця Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк розповіла в ефірі телемарафону..

"Використовуються і безпілотні літальні апарати, і розвідувального типу в тому числі. Ракети повітряного базування випущені з літаків. Ракети використовують складний маршрут, багато маневрують. Намагаються, як виснажити систему протиповітряної оборони, так і обійти її. Такий спосіб атаки ворог використовує не вперше, саме намагаючись знайти варіанти маневру, щоб бути максимально результативними", - повідомила Гуменюк. 

За її словами, ця тактика для ворога не є новою, водночас російські окупанти продовжують шукати максимально ефективну для себе організацію ведення бою. Проте українські Сили оборони спостерігати підготовку РФ до нападу.

"Ми передбачили подібний розвиток подій. Окупанти готуються до таких атак певний період часу. Він настає напередодні значущих подій", - додала Гуменюк. 

Нагадаємо, .Сили оборони знищили пункт управління безпілотниками окупантів на півдні України. 

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті