У Силах оборони Півдня прокоментували нічну "бавовну" в Криму та нібито роботу ППО

Речниця Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк після вибухів у ніч на 16 грудня в окупованому Криму вказала, що бойова робота ЗСУ там триває. Про це вона сказала в ефірі "Еспресо".

Зазначимо, що вночі у Севастополі та Джанкої лунали вибухи. Російське Міноборони звітувало, що нібито ППО знищила 26 українських безпілотників. 

Натомість Гуменюк, коментуючи інформацію про події на півострові та заяви росіян про "успішно збиті дрони", констатувала, що сезон "бавовни" у Криму триває.

"Не зважаючи на те, що нібито погодні умови не сприяють її "квітненню", але наша бойова робота триває. Знищується потенціал ворога. Ми продовжуємо те, про що планували, але не про все ще можна звітувати", - сказала речниця.

За її словами, ППО в росіян там "друшлякового" типу, вони її перевозять з місця на місце, а нову підвезти не можуть.

"Багато дірок ми там понаробляли, тож їм доводиться весь час переміщувати ППО в різних напрямках. Постійно маневрують. Намагаються знайти позицію, з якої краще захищати, а також місце, де можуть зберегти те, чим вони захищаються. Підтягнути туди щось нове для них наразі проблематично", - резюмувала Гуменюк.

Як повідомлялося, в окупованому Криму під атаку безпілотників потрапила нафтобаза.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті