В окупованому Криму під атаку безпілотників потрапила нафтобаза

Два безпілотники літакового типу атакувати нафтобазу "Морський нафтовий термінал" в окупованій Феодосії в Криму 5 грудня. Про це повідомила низка російських Телеграм-каналів.

За даними пабліків, перший безпілотник нібито вибухнув у повітрі, а його уламки впали на територію нафтобази. Другий дрон впав за 70 метрів від одного з резервуарів.

Водночас проукраїнський Телеграм-канал "Кримський вітер" поінформував, що цієї ночі окупанти були змушені перекрити рух Кримським мостом через масовану атаку БпЛА. Обмеження тривали понад чотири години.

Також там повідомили, що з території нафтобази у Феодосії під час дронової атаки вів вогонь ЗПРК "Панцир-С1".

Як раніше стверджувало Міноборони РФ, над російськими регіонами та Кримом вночі було знищено в сукупності більше 40 українських безпілотників.

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті