У Сєвєродонецькому районі зазнали руйнувань 36,3 тис. будинків і квартир із 40,6 тис. по Луганщині

Жителі Сєвєродонецького району Луганщини надали 36,3 тисячі повідомлень про зруйноване житло через повномасштабне вторгнення РФ із 40,6 тисяч по області. Про це 14 вересня повідомляє Луганська обласна військова адміністрація.

"Серед зруйнованих росією об’єктів подана інформація про 28 333 квартири, 11 254 будинки, 1 036 приміщень. Зокрема, жителями Сєвєродонецького району – 36 297. Із них 1 998 очікують на обробку", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що окрім Сєвєродонецкої громади найбільше заявників із Попаснянської – 7 216, а також Рубіжанської – 6 097.

Наразі військовими адміністраціями територіальних громад опрацьовано 37179 повідомлень. Із них 28 432 об’єктів прив'язані до Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, спричинених військовою агресією російської федерації. Ще 8747 не підлягають обробці (через дублювання, некоректні дані, зокрема щодо адреси, власника майна тощо).

Як повідомлялося, вулицю Дніпра перейменовали на честь зруйнованого окупантами міста Луганщини.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
05.12.2025
12:19

Як 1000 і 6500 грн мають допомогти українцям пережити зиму, і що це означає для ВПО

Держава запустила черговий пакет допомоги до зимового періоду – програму "Зимова підтримка". Це дві грошові виплати: одноразова допомога 1000 грн для всіх громадян України, та 6500 грн для окремих вразливих категорій...
Країна Донбас
04.12.2025
11:41

«Військові зроблять те, що їм накажуть» - офіцер-донеччанин про «виведення військ з Донбасу» та проблеми ЗСУ

Якщо, не дай Боже, так станеться, то це буде максимальною дурістю, яка тільки може бути. Я не вірю, що таке може статися. Вивести звідси військових – це добровільно відмовитись від своєї території.
Країна Світ
03.12.2025
10:00

Бути українцем в РФ… Чи зацікавлена наша держава у підтримці етнічних українців в країні-агресорці?

Вона просить, щоб Україна включила його до відповідних списків. Принаймні, це дасть йому надію, а російські тюремники будуть знати, що він в полі зору офіційних органів України та міжнародних структур.
Всі статті