У Сваляві на Закарпатті отримали допомогу понад 180 переселенців з Луганщини за три дні. Хаб чекає на нових клієнтів (контакти)

У місті Свалява Закарпатської області отримали допомогу понад 180 переселенців з Луганської області за останні три дні. Про це повідомила ГО "ЦСР "Дієва громада" у своєму Телеграм-каналі 7 червня.

"5, 6 та 7 червня Старобільський гуманітарний хаб видав допомогу для переселенців із Луганської області. Всього охоплено 183 особи, з них 63 дитини. За кошти проєкту "Підтримка жінок з дітьми, які постраждали від війни в Україні" на сьогодні видано 74 набори", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що Старобільський гуманітарний хаб працює за адресою м. Свалява, вул. Чорновола, 3 та надає різні види послуг:

-  гуманітарна допомога,

-  психологічна допомога,

-  юридичні консультації,

-  медичні консультації,

-  робота дитячого простору Kinder hub,

-  неформальна освіта впродовж життя,

-  культурні та рекреаційні послуги, арттерапія.

"Нагадуємо, що приймаємо родини, які виїхали із Луганської області, проживають у Сваляві та районі та ще не зареєстровані у нас в хабі, – йдеться в повідомленні. – Телефон для довідок 066 065 81 25".

Раніше повідомлялось, що в Закарпатській і Полтавській областях почали працювати хаби для дітей-переселенців з Луганської області.

Раніше також повідомлялось, що переселенці з Луганщини отримали майже 1300 продуктових наборів у хабах Кремінської громади за тиждень, а за місяць – 7 тисяч.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті