У столиці зустріли Вифлеємський вогонь: його доставлять і до Краматорська, Покровська та Ізюма

Ввечері у неділю, 10 грудня, у столичному Софійському соборі відбулася урочиста церемонія зустрічі Вифлиємського вогню, що прибув з батьківщини Ісуса Христа. Про це повідомляє Еспресо .

Аби українські діти отримали Вифлиємський вогонь, подбали представники української скаутської організації "Пласт".

"У столиці у Софії Київській щойно зустріли Вифлиємський вогонь з місця народження Ісуса Христа. В Україні традиція його поширення існує з 1988 року. Цьогоріч вогник також передають військовим, волонтерським та громадським організаціям. А разом із ним, і подарунки для захисників та захисниць. Уже зовсім скоро вогонь поширять Україною потягами Укрзалізниці", - зазначається у повідомленні.

14 нічних поїздів доставлять Вифлиємський вогонь миру на 24 вокзали країни, зокрема, до Краматорська, Покровська та Ізюма.

Перший так потяг вирушив о 19:19 з Києва до Ужгорода.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті