У Старобешівському районі окупованої частини Донецької області зношено 80% водопровідних мереж. Вся надія на Бурятію

У Старобешівському районі Донецької області зношено 80% водопровідних мереж. Про це розповів голова окупаційної адміністрації району Микола Михайлов.

За його словами, проблеми - значно зросла кількість поривів - почалися після того, як у населених пунктах відновили стабільне водопостачання. 

Михайлов сподівається, що 2024 року регіони-шефи - Бурятія та Забайкальський край - зосередяться на заміні аварійних ділянок мереж у селищі Старобешеве та місті Комсомольське. 

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті