У США заявили, що й надалі не дозволяють Україні бити американською зброєю по території РФ

США й надалі обмежують Україну в тому, де застосовувати надану їй зброю. ЗСУ не можуть бити нею по об'єктах на території росії. Про це на брифінгу 29 травня сказала очільниця дипмісії США в НАТО Джуліан Сміт, повідомляє "Радіо Свобода".

"У мене немає останніх новин щодо цього питання про використання американської зброї для цілей на території Росії… Ніяких змін у політиці США не відбулося", – заявила дипломатка.

Водночас Сміт нагадала слова держсекретаря США про те, що насамперед Україні вирішувати, як вести війну.

"Зараз ми щосили працюємо над надходженням допомоги в Україну, щоб українці могли продовжувати досягати успіху на полі бою, витісняти російські війська зі своєї території й протистояти будь-якому можливому російському наступу, який може відбутися найближчими днями й тижнями… Ми й надалі зосереджуватимемося на отриманні більшої допомоги Україною, зокрема стосовно ППО й артилерії", – резюмувала вона.

Нагадаємо, очільниця МЗС Канади Мелані Жолі заявила, що Оттава дає згоду на удари України по території РФ своєю зброєю. Таким чином,  до країн, які дають Україні дозвіл на удари своєю зброєю по території РФ, додалась одинадцята держава - Канада. 

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті