У США заявили, що й надалі не дозволяють Україні бити американською зброєю по території РФ

США й надалі обмежують Україну в тому, де застосовувати надану їй зброю. ЗСУ не можуть бити нею по об'єктах на території росії. Про це на брифінгу 29 травня сказала очільниця дипмісії США в НАТО Джуліан Сміт, повідомляє "Радіо Свобода".

"У мене немає останніх новин щодо цього питання про використання американської зброї для цілей на території Росії… Ніяких змін у політиці США не відбулося", – заявила дипломатка.

Водночас Сміт нагадала слова держсекретаря США про те, що насамперед Україні вирішувати, як вести війну.

"Зараз ми щосили працюємо над надходженням допомоги в Україну, щоб українці могли продовжувати досягати успіху на полі бою, витісняти російські війська зі своєї території й протистояти будь-якому можливому російському наступу, який може відбутися найближчими днями й тижнями… Ми й надалі зосереджуватимемося на отриманні більшої допомоги Україною, зокрема стосовно ППО й артилерії", – резюмувала вона.

Нагадаємо, очільниця МЗС Канади Мелані Жолі заявила, що Оттава дає згоду на удари України по території РФ своєю зброєю. Таким чином,  до країн, які дають Україні дозвіл на удари своєю зброєю по території РФ, додалась одинадцята держава - Канада. 

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті