У США закликають своїх громадян терміново залишити росію після арешту журналіста WSJ

Державний секретар США Ентоні Блінкен заявив, що громадяни США мають терміново залишити росію. Про це повідомляє прес-служба Державного департаменту США.

"Ми рішуче засуджуємо триваючі спроби Кремля залякувати, репресувати та карати журналістів і представників громадянського суспільства. Найвищим пріоритетом Державного департаменту є безпека громадян США за кордоном. Ми повторюємо наші рішучі попередження щодо небезпеки, яка існує для громадян США в Російській Федерації. Громадяни США, які проживають або подорожують територією Росії, повинні негайно виїхати, як зазначено в наших порадах для подорожей до Росії", - заявив Блінкен.

Як повідомлялося раніше, кореспондента The Wall Street Journal затримано в РФ за підозрою у шпигунстві.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті