Кореспондента The Wall Street Journal затримано в РФ за підозрою у шпигунстві

Кореспондент The Wall Street Journal Еван Гершкович затриманий в Єкатеринбурзі РФ за підозрою у шпигунстві. Про це повідомляють російські ЗМІ 30 березня.

Як повідомляється, за версією ФСБ, журналіст "за завданням США займався збором відомостей про одне з підприємств російського ВПК, які становлять держтаємницю".

Як розповіло "Медузі" джерело серед західних журналістів, які працюють у Москві, окрім відвідування Єкатеринбурга, Еван Гершкович їздив до Нижнього Тагілу, де знаходиться оборонне підприємство "Уралвагонзавод".

При цьому, як зазначають російські ЗМІ, Гершкович не виходив на зв'язок із вечора 29 березня. Він перебував у Єкатеринбурзі кілька тижнів і написав матеріал про ставлення росіян до ПВК "Вагнер". У поїздці його супроводжував місцевий активіст Ярослав Ширшиков.

За непідтвердженою інформацією, американця затримали біля місцевого ресторану. На його голову натягли светр і перехожим не було видно обличчя.

Варто зауважити, що Еван Гершкович близько шести років живе у Москві. Він висвітлює події у росії та Україні для американської газети The Wall Street Journal. Також він працював у Agence France-Presse, The Moscow Times та The New York Times.

Нагадаємо, окупанти у "ЛНР" засудили українського журналіста і правозахисника Максима Буткевича до 13 років колонії. 

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті