У США помер поліцейський, який убив темношкірого американця Джорджа Флойда

Колишній поліцейський Дерек Шовен, засуджений за вбивство темношкірого американця Джорджа Флойда, отримав у в'язниці ножове поранення 25 листопада, а 26 листопада з'явилося повідомлення про його смерть. 

"Медичний центр Tuscan в Аризоні оголосив про смерть Дерека Шовіна, офіцера, причетного до загибелі Джорджа Флойда, якого терміново доправили в реанімацію після ножового поранення, отриманого сьогодні у федеральній в'язниці", - написав новинний канал The Watcher у мережі Х (twitter) 26 листопада.

Раніше BBC повідомило про те, що 47-річний Шовен отримав ножове поранення у в'язниці штату Арізона. 

"Офіцер був важко поранений іншим ув'язненим. На нього було скоєно напад. Бюро в'язниць підтвердило у своїй заяві, що ув'язнений федеральної в'язниці в місті Тусон дістав ножове поранення о 12:30 за місцевим часом (19:30 GMT) у п'ятницю", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що "білий Шовен відбував багаторазове покарання за смерть чорношкірого, яка спричинила бурхливі протести проти поліцейського свавілля і расизму".

У повідомленні також підкреслюється, що напад на Шовена у в'язниці стався за кілька днів після того, як Верховний суд відхилив його апеляцію, в якій стверджувалося, що він не отримав справедливого судового розгляду у справі про вбивство пана Флойда, який помер після того, як Шовен простояв навколішки на його шиї понад дев'ять хвилин у 2020 році.

Раніше повідомлялося, що у США засудили до 22,5 років в'язниці експоліцейського, який убив під час затримання Джорджа Флойда.

Статті

Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Всі статті