У США помер поліцейський, який убив темношкірого американця Джорджа Флойда

Колишній поліцейський Дерек Шовен, засуджений за вбивство темношкірого американця Джорджа Флойда, отримав у в'язниці ножове поранення 25 листопада, а 26 листопада з'явилося повідомлення про його смерть. 

"Медичний центр Tuscan в Аризоні оголосив про смерть Дерека Шовіна, офіцера, причетного до загибелі Джорджа Флойда, якого терміново доправили в реанімацію після ножового поранення, отриманого сьогодні у федеральній в'язниці", - написав новинний канал The Watcher у мережі Х (twitter) 26 листопада.

Раніше BBC повідомило про те, що 47-річний Шовен отримав ножове поранення у в'язниці штату Арізона. 

"Офіцер був важко поранений іншим ув'язненим. На нього було скоєно напад. Бюро в'язниць підтвердило у своїй заяві, що ув'язнений федеральної в'язниці в місті Тусон дістав ножове поранення о 12:30 за місцевим часом (19:30 GMT) у п'ятницю", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що "білий Шовен відбував багаторазове покарання за смерть чорношкірого, яка спричинила бурхливі протести проти поліцейського свавілля і расизму".

У повідомленні також підкреслюється, що напад на Шовена у в'язниці стався за кілька днів після того, як Верховний суд відхилив його апеляцію, в якій стверджувалося, що він не отримав справедливого судового розгляду у справі про вбивство пана Флойда, який помер після того, як Шовен простояв навколішки на його шиї понад дев'ять хвилин у 2020 році.

Раніше повідомлялося, що у США засудили до 22,5 років в'язниці експоліцейського, який убив під час затримання Джорджа Флойда.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті