У США оптимістичні щодо схвалення додаткового фінансування для України

Спікер палати представників США Майк Джонсон налаштований оптимістично, щодо схвалення Конгресов додаткових коштів на допомогу Ізраїлю та Україні до свят за умови, що законодавці зможуть об'єднатися навколо змін у політиці безпеки кордонів, яких вимагають республіканці. Про це повідомляє Politico 27 листопада.

"Я думаю, що все це буде зроблено найближчими днями. Я впевнений і оптимістичний у тому, що нам вдасться це зробити - довести до кінця", - зазначив Джонсон.

Також він заявив, що існує "відчуття невідкладності" в отриманні допомоги як Ізраїлю, так і Україні, додавши, що між членами Конгресу "ведеться багато вдумливих переговорів, які тривають". 

"Звичайно, ми не можемо дозволити Володимиру Путіну марширувати Європою, і ми розуміємо необхідність надання допомоги. Ми сказали, що якщо ми хочемо надати додаткову допомогу Україні, а більшість членів Конгресу вважають це важливим, ми повинні також працювати над зміною нашої власної прикордонної політики", - наголосив Джонсон.

Як повідомлялось раніше, у конгресі США сподіваються, що додаткову допомогу Україні та Ізраїлю схвалять у цьому році.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті