У Сорокиному на Луганщині знищено великий військовий склад рашистів: безліч загиблих, поранених масово везуть до Луганська

Великий військовий склад росіян знищено в окупованому Сорокиному (до перейменування Краснодоні) Луганської області 25 вересня. Про це з посиланням на свої джерела повідомив журналіст Денис Казанський в Телеграм 25 вересня.

"Унаслідок знищення великого військового складу в Краснодоні безліч загиблих і поранених окупантів, - ідеться в повідомленні. - До Луганська їдуть колони швидких із Краснодона, оскільки в місцевій лікарні немає необхідних умов".

Журналіст Олексій Артюх в Телеграм уточнює, що ця інформація потребує перевірки.

Раніше повідомлялося, що в окупованих Первомайську і Кадіївці на Луганщині спрацювала ворожа ППО.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті