В окупованих Первомайську й Кадіївці на Луганщині спрацювала ворожа ППО – соцмережі

Ворожа ППО спрацювала над окупованими з 2014 року Кадіївкою та Первомайськом після 14:00 18 вересня. Про це повідомили місцеві Телеграм-канали.

"В тимчасово окупованому Первомайську об 14:16 спрацювала ворожа ППО", – пише "Трибун. Схід".

Про те, що ППО спрацювала й над Кадіївкою, повідомив військовослужбовець і волонтер з Луганщини з позивним "Східний".

Так званий "мер" окупованого Первомайська Сергій Колягін та "влада" окупованої Кадіївки наразі це не коментують, окупаційні луганські ЗМІ теж.

Раніше повідомлялось, що в Кадіївці окупанти оточили по периметру місце попереднього прильоту й запропонували мешканцям сусідніх будинків евакуюватись.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті