У Кадіївці окупанти оточили по периметру місце попереднього прильоту й запропонували мешканцям сусідніх будинків евакуюватись

Окупанти в Кадіївці на Луганщині оточили по периметру місце, по якому раніше було завдано удару, і запропонували жителям сусідніх багатоповерхівок евакуюватися. Про це повідомив військовослужбовець і волонтер з Кадіївки з позивним "Східний" у своєму Телеграм-каналі 11 вересня.

"Стаханов. Станом на зараз територія навколо руїн "АТБ" (по якому раніше було завдано удару) оточена по периметру, виставлено охорону. Мешканцям сусідніх багатоповерхівок запропонували евакуюватися, кажуть: "Хіба мало що може ще статися", – сказано в повідомленні.

Як уточнюють місцеві мешканці, поруч із місцем прильоту (це будівля колишнього супермаркету "АТБ" на проспекті ім. Леніна й великий пустир) розташовані чотири- й п’ятиповерхові будинки. Місцевий мешканець повідомив "ОстроВу", що в цьому районі все одно ходить досить багато людей.

Інформація про те, чи запропонували окупанти, куди саме людям евакуюватись, відсутня.

Раніше повідомлялось про приліт в окупованій Кадіївці на Луганщині 6 вересня.

Пізніше було оприлюднено відео з місця прильоту, зняте окупантами.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
20.11.2025
16:05

Житлова програма єОселя для ВПО та мешканців прифронтових територій: нові можливості та пільги

Восени 2025 року уряд суттєво модернізував програму єОселя, зробивши її більш доступною саме для внутрішньо переміщених осіб та мешканців прифронтових територій.
Світ
19.11.2025
15:24

«Якщо Єрмак не піде...». Російські ЗМІ про Україну

...Якщо Єрмак не піде, Арахамія спонукає частину депутатів до виходу з фракції, «Слуга народу» втратить більшість, кабінет Юлії Свириденко автоматично піде у відставку і відкриється можливість для створення «уряду національного порятунку»...
Світ
17.11.2025
19:00

Чим Орбан «купує» угорців, і до чого тут Україна

Осідлавши «мирний» порядок денний, ФІДЕС переконала більшість угорців, що вона за мир, а опозиція намагається втягнути Угорщину у війну. Не скупився Орбан і на щедрі соціальні обіцянки.
Всі статті