"Точно в ціль": рашисти показали, куди саме "прилетіло" в окупованій Кадіївці на Луганщині

Окупаційні ресурси оприлюднили відео, яке показує, куди саме "прилетіло" в окупованій Кадіївці на Луганщині 6 вересня. Відповідне відео оприлюднив Телеграм-канал "Трикутник" 7 вересня.

"А це наслідки прильоту по Кадіївці. Відео опублікували окупаційні ресурси, тому можете не слухати, що вони там патякають. Прилетіло точно в ціль", – сказано в повідомленні.

Як повідомив "ОстроВу" місцевий мешканець, мова йде про будівлю колишнього супермаркету "АТБ" на проспекті імені Леніна та пустир поруч.

"Цей великий пустир тут з’явився після демонтажу кінотеатру "Шахтар" ще до окупації міста, до 2014 року", – повідомляє співрозмовник.

За словами місцевих мешканців, зазначену територію використовували для своїх цілей окупанти.

Росіяни заявили, що по території вдарили двома ракетами.

Раніше з окупованої Кадіївки на Луганщині повідомляли про "приліт" 6 вересня.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті