"Точно в ціль": рашисти показали, куди саме "прилетіло" в окупованій Кадіївці на Луганщині

Окупаційні ресурси оприлюднили відео, яке показує, куди саме "прилетіло" в окупованій Кадіївці на Луганщині 6 вересня. Відповідне відео оприлюднив Телеграм-канал "Трикутник" 7 вересня.

"А це наслідки прильоту по Кадіївці. Відео опублікували окупаційні ресурси, тому можете не слухати, що вони там патякають. Прилетіло точно в ціль", – сказано в повідомленні.

Як повідомив "ОстроВу" місцевий мешканець, мова йде про будівлю колишнього супермаркету "АТБ" на проспекті імені Леніна та пустир поруч.

"Цей великий пустир тут з’явився після демонтажу кінотеатру "Шахтар" ще до окупації міста, до 2014 року", – повідомляє співрозмовник.

За словами місцевих мешканців, зазначену територію використовували для своїх цілей окупанти.

Росіяни заявили, що по території вдарили двома ракетами.

Раніше з окупованої Кадіївки на Луганщині повідомляли про "приліт" 6 вересня.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті