У Сорокиному (Краснодоні) окупанти заганяють школярів до лав "Орлят Росії"

 

 

В окупованому з 2014 року Сорокиному (до перейменування Краснодоні) Луганської області учнів початкових класів прийняли в російську організацію "Орлята Росії" 18 січня. Про це повідомили окупаційні ЗМІ.

"У Краснодоні відбулася урочиста церемонія посвяти учнів молодших класів міської гімназії в "Орлята Росії", - сказано в повідомленні.

Окупанти обіцяють, що в "країні орлят" на українських дітей з окупованого регіону "чекає багато нового, пізнавального, цікавого і корисного".

Тим часом "ОстроВ" писав про мілітаризацію дітей і підлітків у Луганській області. Повідомлялося, що мілітаризація дітей на окупованій території є порушенням міжнародного гуманітарного права, зокрема, ст. 51 Женевської конвенції IV, яка забороняє державі, яка окупує, примушувати населення служити в її збройних або допоміжних силах, а також здійснювати пропаганду, спрямовану на забезпечення добровільної служби. Крім того, такі дії окупантів можуть кваліфікуватися як порушення законів та звичаїв війни відповідно до ст. 438 КК - інші порушення законів та звичаїв війни, передбачені міжнародними договорами, згоду на обов'язковість яких надала Верховна Рада України.

Раніше повідомлялося, що злочинців, які займаються мілітаризацією дітей на окупованій Луганщині, навчають у російській Тюмені.

Раніше також повідомлялося, що в окупованому Старобільську українських дітей у початковій школі прийняли в організацію "Орлята Росії".

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті