У Сорокиному (Краснодоні) окупанти заганяють школярів до лав "Орлят Росії"

 

 

В окупованому з 2014 року Сорокиному (до перейменування Краснодоні) Луганської області учнів початкових класів прийняли в російську організацію "Орлята Росії" 18 січня. Про це повідомили окупаційні ЗМІ.

"У Краснодоні відбулася урочиста церемонія посвяти учнів молодших класів міської гімназії в "Орлята Росії", - сказано в повідомленні.

Окупанти обіцяють, що в "країні орлят" на українських дітей з окупованого регіону "чекає багато нового, пізнавального, цікавого і корисного".

Тим часом "ОстроВ" писав про мілітаризацію дітей і підлітків у Луганській області. Повідомлялося, що мілітаризація дітей на окупованій території є порушенням міжнародного гуманітарного права, зокрема, ст. 51 Женевської конвенції IV, яка забороняє державі, яка окупує, примушувати населення служити в її збройних або допоміжних силах, а також здійснювати пропаганду, спрямовану на забезпечення добровільної служби. Крім того, такі дії окупантів можуть кваліфікуватися як порушення законів та звичаїв війни відповідно до ст. 438 КК - інші порушення законів та звичаїв війни, передбачені міжнародними договорами, згоду на обов'язковість яких надала Верховна Рада України.

Раніше повідомлялося, що злочинців, які займаються мілітаризацією дітей на окупованій Луганщині, навчають у російській Тюмені.

Раніше також повідомлялося, що в окупованому Старобільську українських дітей у початковій школі прийняли в організацію "Орлята Росії".

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті