У Слов’янську відновили вакцинацію від коронавірусу

Вакцинацію проти коронавірусної хвороби відновили у Словянську. Про це 11 жовтня повідомила пресслужба міської військової адміністрації.

Зазначається, що до міста надійшла вакцина Comirnaty від Pfizer, тож, жителі можуть отримати як основний курс щеплень, так і бустерну дозу.

Для цього просять звертатися до амбулаторії №1 на вул. Банківській, 85 (колишня поліклініка АІЗу), в кабінет №12 на першому поверсі. Він працює по понеділках, середах та п’ятницях з 9:00 до 12:00.

Звертатись можна або в порядку живої черги, або за попереднім записом за телефоном: (050) 213 05 23.

Як повідомлялося, в Україні з 1 липня завершилася дія карантину та режиму надзвичайної ситуації через пандемію коронавірусу.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті