У Слов'янську три пошкоджені ракетними ударами багатоповерхівки відновлять місцевим коштом

Три багатоквартирні будинки, постраждалі від російських ракетних ударів, почнуть відновити цьогоріч У Слов’янську. Про це повідомив керівник міської військової адміністрації Вадим Лях у відеозверненні, опублікованому МВА.

Мова йде про ремонт багатоповерхівок на вул. Лозановича, 20 та Поштовій, 12, а також пров. Виноградний, 3. Для цього з місцевого бюджету виділять 25 млн гривень. 

За словами Ляха, загалом для відновлення всіх пошкоджених у місті будинків необхідно 150 млн гривень. 

"Таких коштів в повному обсязі немає. Могли б скористуватися фондом відновлення державним, там такі кошти надаються, але там постановою регулюється відстань від бойових дій – потрібно, щоб місто знаходилось далі, чим 30 км, але, на жаль, ми трошки ближче", - сказав він.

Голова адміністрації також додав, що за програмою "єВідновлення" 146 містянам відмовлено у виплатах за пошкоджене житло. Здебільшого це власники квартир у зруйнованих багатоповерхівках, де за регламентом спочатку необхідно відновити місця загального користування – під’їзди, сходи тощо. Тільки після цього люди зможуть звертатися за отриманням компенсації.

Як повідомлялося, всі 15 ЦНАПів Луганщини прийматимуть заяви на компенсації за зруйноване житло.

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті