Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Про ймовірне переведення окупованої території Донецької області на подачу води раз на 6-8 днів (фактично, раз на тиждень) вже з середини або кінця листопада повідомляє місцевий Telegram-канал «Слово Донбасу» з посиланням на свої джерела в «уряді ДНР».
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
«Причому це будуть не «гнучкі» графіки, коли вода негласно подається рідше, ніж вона повинна бути. А цілком офіційний графік, який торкнеться майже всієї ДНР, крім Маріуполя і ще декількох населених пунктів», - йдеться в повідомленні.
При цьому цитується одне з джерел в «уряді ДНР», яке заявило, що «графіки раз на тиждень цілком реальні».
«Жителі ДНР повинні усвідомити загрозу і почати максимально економити воду. Якщо вони цього не зроблять, буде складно», - закликало «урядове» джерело.
Воно попередило, що ситуація серйозна. І знову закликало усіх «не робити зайві запаси води, коли вона подається, і пам'ятати про те, що цінного ресурсу може не вистачити всім».
Як повідомлялося, звиклі до порожніх обіцянок окупаційної влади жителі «ДНР» почали збирати гроші на захист від морозів встановлених у дворах ємностей для води.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту