У Слов'янську-на-Кубані Краснодарського краю РФ зупинився НПЗ після нічної атаки дронами: "Збитки рахуємо"

НПЗ у Слов'янську-на-Кубані Краснодарського краю РФ зупинив свою роботу після нічної атаки дронами 19 травня. Про це повідомив директор із комплексної безпеки групи компаній "Слов'янськ ЕКО" Едуард Труднєв, пишуть російські пропагандистські ЗМІ 19 травня.

"Прильоти були. Завод зараз зупинено. Збитки рахуємо", - сказав Труднєв.

Голова Слов'янського району Роман Синяговський повідомив, що на території підприємства впали шість дронів.

"У ніч із 18 на 19 травня під час атаки за допомогою БПЛА 6 безпілотників упали на території НПЗ у Слов'янську-на-Кубані. Також зафіксовано один вибух у районі старого кладовища, один вибух у хуторі Трудобеликовський", - написав Синяговський у Телеграмі та запевнив, що "...за попередньою інформацією, постраждалих і руйнувань немає". 

Зазначається, що нафтопереробний завод у Слов'янську-на-Кубані вже був ціллю безпілотників, але цього разу дрони були більшими. 

"Заряди несли набагато більші, також були начинені вражаючими елементами у вигляді сталевих кульок", - пишуть росЗМІ.

Раніше повідомлялося, що безпілотники атакували НПЗ і військовий аеродром у Краснодарському краї РФ.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті