У Слов’янську через ожеледицю зупинився рух тролейбусів

Рух тролейбусів усіх міських маршрутів припинено у Слов’янську 11 грудня через сильну ожеледицю на дорогах. Про це повідомив у відеозверненні голова міської військової адміністрації Вадим Лях.

За його словами, вже третю добу поспіль у місті спостерігається аномальна погода: температура повітря знаходиться на позначці 3-4 градусів нижче нуля, але при цьому йде дощ. 

"Зараз комунальники вийшли на роботу: прибирають кригу, посипають тротуари, займаються дорогами. Рух тролейбусів поки призупинено. Велике прохання – без нагальної потреби наразі не виходьте із дому", - закликав він містян.

Водночас у Покровській громаді, за даними МВА, через погодні умови не підвозитимуть воду людям 11 грудня. Водіїв та пішоходів закликали дотримуватись правил дорожнього руху.

Як повідомлялося, для дітей Донеччини з 19 громад відбулось новорічне свято.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті