У Слов’янську через ожеледицю зупинився рух тролейбусів

Рух тролейбусів усіх міських маршрутів припинено у Слов’янську 11 грудня через сильну ожеледицю на дорогах. Про це повідомив у відеозверненні голова міської військової адміністрації Вадим Лях.

За його словами, вже третю добу поспіль у місті спостерігається аномальна погода: температура повітря знаходиться на позначці 3-4 градусів нижче нуля, але при цьому йде дощ. 

"Зараз комунальники вийшли на роботу: прибирають кригу, посипають тротуари, займаються дорогами. Рух тролейбусів поки призупинено. Велике прохання – без нагальної потреби наразі не виходьте із дому", - закликав він містян.

Водночас у Покровській громаді, за даними МВА, через погодні умови не підвозитимуть воду людям 11 грудня. Водіїв та пішоходів закликали дотримуватись правил дорожнього руху.

Як повідомлялося, для дітей Донеччини з 19 громад відбулось новорічне свято.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті