У Слов'янську без світла залишаються мешканці багатоповерхівок у центрі та 260 будинків приватного сектору

Через щільні снігові опади у Слов'янську виникли проблеми з енергопостачанням для населення. Про це розповів міський голова Вадим Лях на своїй сторінці у Facebook.

"У місті тривають ремонтні роботи з усунення наслідків негоди. На вчорашній ранок було понад 3 тисячі заявок від мешканців на відсутність електроенергії. На даний момент без електрики залишаються окремі багатоповерхові будинки у центрі та 260 абонентів приватного сектору. Усі заявки, що надійшли на гарячу лінію та до РЕМ, зафіксовані та прийняті в роботу. Але на їх виконання потрібен час", - розповів Вадим Лях.

Як повідомлялося раніше, навколо Слов'янська склалася складна ситуація із мінною небезпекою.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті