У Слов'янську без світла залишаються мешканці багатоповерхівок у центрі та 260 будинків приватного сектору

Через щільні снігові опади у Слов'янську виникли проблеми з енергопостачанням для населення. Про це розповів міський голова Вадим Лях на своїй сторінці у Facebook.

"У місті тривають ремонтні роботи з усунення наслідків негоди. На вчорашній ранок було понад 3 тисячі заявок від мешканців на відсутність електроенергії. На даний момент без електрики залишаються окремі багатоповерхові будинки у центрі та 260 абонентів приватного сектору. Усі заявки, що надійшли на гарячу лінію та до РЕМ, зафіксовані та прийняті в роботу. Але на їх виконання потрібен час", - розповів Вадим Лях.

Як повідомлялося раніше, навколо Слов'янська склалася складна ситуація із мінною небезпекою.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті