У школах Луганщини окупанти перевіряють телефони: один учень нібито зґвалтував іншого й записав це на відео

У школярів на окупованій території Луганської області перевіряють телефони під приводом того, що один школяр нібито зґвалтував іншого й записав це на відео. Про це з посиланням на власні джерела повідомив журналіст Олексій Артюх у своєму Телеграм-каналі 27 жовтня.

"Начебто через те, що хтось з учнів згвалтував іншого учня і записав це на відео. Варто зазначити, що в різних школах деталі цієї історії відрізняються, як і назва міста, де це начебто відбулося. Можливо, це введення тих засобів контролю, про які раніше була інфа", - цитує Артюх співрозмовника. 

Він наводить скрін відповідного посту в одному з місцевих Телеграм-каналів, де мова йде нібито про Довжанськ (Сверодловськ), окупований у 2014 році.

"Перевірки телефонів відбуваються і в населених пунктах, що окуповані РФ після 24 лютого 2022 року. Зокрема, в Троїцькому та Білокуракиному. Подібні випадки відбувалися і в Старобільському та Щастинському районах, однак там перевірки пов'язують з бажанням директорів шкіл виявити учнів, що продовжують навчання в українських школах дистанційно. Таких школярів, якщо їх вдасться виявити, планують ставити на облік", - пише видання "Трибун".

Раніше повідомлялось, що окупанти на Луганщині влаштовують рейди по школах з метою перевірки телефонів у дітей.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті