У школах Луганщини окупанти перевіряють телефони: один учень нібито зґвалтував іншого й записав це на відео

У школярів на окупованій території Луганської області перевіряють телефони під приводом того, що один школяр нібито зґвалтував іншого й записав це на відео. Про це з посиланням на власні джерела повідомив журналіст Олексій Артюх у своєму Телеграм-каналі 27 жовтня.

"Начебто через те, що хтось з учнів згвалтував іншого учня і записав це на відео. Варто зазначити, що в різних школах деталі цієї історії відрізняються, як і назва міста, де це начебто відбулося. Можливо, це введення тих засобів контролю, про які раніше була інфа", - цитує Артюх співрозмовника. 

Він наводить скрін відповідного посту в одному з місцевих Телеграм-каналів, де мова йде нібито про Довжанськ (Сверодловськ), окупований у 2014 році.

"Перевірки телефонів відбуваються і в населених пунктах, що окуповані РФ після 24 лютого 2022 року. Зокрема, в Троїцькому та Білокуракиному. Подібні випадки відбувалися і в Старобільському та Щастинському районах, однак там перевірки пов'язують з бажанням директорів шкіл виявити учнів, що продовжують навчання в українських школах дистанційно. Таких школярів, якщо їх вдасться виявити, планують ставити на облік", - пише видання "Трибун".

Раніше повідомлялось, що окупанти на Луганщині влаштовують рейди по школах з метою перевірки телефонів у дітей.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті