У Севастополі окупантам лише через 8 годин після ракетного удару вдалося "локалізувати" пожежу в штабі ЧФ РФ

В окупованому Севастополі лише через 8 годин після ракетного удару вдалося "локалізувати" пожежу в штабі Чорноморського флоту РФ. Про це повідомив у Телеграм-каналі ввечері 22 вересня окупаційний "губернатор" Севастополя Михайло Развожаєв.

"Вогнеборцям вдалося впоратися з полум'ям, пожежу в штабі флоту локалізовано, ситуація під контролем. Але активно ведеться не менш важливий етап робіт: проливка ділянок будівлі, розбір пошкоджених конструкцій", - повідомив Развожаєв через 8 годин після ракетного удару по штабу ЧФ РФ.

"Прохання утриматися від проїзду центральним кільцем на особистому транспорті", - закликав жителів "губернатор".

Як повідомлялося, по штабу Чорноморського флоту РФ завдано ракетного удару.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті