У селі Розкішне на Луганщині, окупованому з 2014 року, почалось підтоплення ґрунтовими водами

Ще одне село Лутугинського району оккупованой Луганської області підтоплюють грунтові води. Про це повідрмив очільник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 24 лютого.

"Ще одне село на Лутугинщині потерпає від ґрунтових вод. Це Розкішне", - сказщано в повідомленні.

Зазначається, що воно розташоване між Лутугиним та Луганськом. Це досить великий населений пункт - до окупації в 2014 році там прождивало близько 6 тисяч мешканців.

"Майже в кожному підвалі там води зібралося до поясу. Окупанти ніби не помічають проблеми", - зазначив Лисогор.

Раніше повідомлялось, що мешканців окупованого селища Біле на Луганщині евакуюють через підтоплення. Окупанти тим часом проводять "наради".

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті