У СБУ показали чергову "небесну кару" для окупантів FPV-дронами

Спецпризначенці СБУ влаштували чергову "небесну кару" окупантам FPV-дронами. Відповідне відео оприлюднив пресцентр  СБУ у Телеграм 16 веренся. 

"І знову у росіян суттєво поменшало тяжкої техніки на бойових рубежах. Рахунок ворожих втрат у результаті роботи воїнів ЦСО «А» СБУ за декілька тижнів наступний:

▪️ 13 танків▪️ 28 ББМ

▪️15 артилерійських систем

▪️ 32 одиниці автомобільної техніки

▪️ 2 засоби спостереження

▪️ 40 вогневих позицій і фортифікаційних споруд

Крім того, як зазначають у СБУ у координації з побратимами-артилеристами ЗСУ було вражено ще 4 РСЗВ, 6 артсистем і станцію радіоелектронної боротьби. 

"А ще близько 50 окупантів припинили топтати українську землю", - йдеться у повідомленні. 

Як повідомлялося, .ударами українських дронів виведено з ладу російський фрегат "Адмирал Макаров" і ракетний корабель "Самум". 

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті