У СБУ показали чергову "небесну кару" для окупантів FPV-дронами

Спецпризначенці СБУ влаштували чергову "небесну кару" окупантам FPV-дронами. Відповідне відео оприлюднив пресцентр  СБУ у Телеграм 16 веренся. 

"І знову у росіян суттєво поменшало тяжкої техніки на бойових рубежах. Рахунок ворожих втрат у результаті роботи воїнів ЦСО «А» СБУ за декілька тижнів наступний:

▪️ 13 танків▪️ 28 ББМ

▪️15 артилерійських систем

▪️ 32 одиниці автомобільної техніки

▪️ 2 засоби спостереження

▪️ 40 вогневих позицій і фортифікаційних споруд

Крім того, як зазначають у СБУ у координації з побратимами-артилеристами ЗСУ було вражено ще 4 РСЗВ, 6 артсистем і станцію радіоелектронної боротьби. 

"А ще близько 50 окупантів припинили топтати українську землю", - йдеться у повідомленні. 

Як повідомлялося, .ударами українських дронів виведено з ладу російський фрегат "Адмирал Макаров" і ракетний корабель "Самум". 

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті