У Самарській області РФ шукають диверсантів, які намагалися підірвати залізничний міст і "порушити перевезення вантажів на потреби СВО"

Диверсійну групу, яка намагалася підірвати залізничний міст 4 березня, шукають у Самарській області РФ. Про це повідомили росЗМІ 4 березня.

"У Самарській області перевіряють версію про знаходження диверсійної групи на території регіону. Джерело "Комерсант-Волга" у силових структурах повідомило, що наразі перевіряють версію про знаходження на території Самарської області диверсійної групи, яка здійснила спробу підриву залізничного моста через Чапаєвку. Подія сталася в понеділок, 4 березня. За даними співрозмовника "Комерсант-Волга", злочинці могли виявитися як завербованими місцевими жителями, так і диверсантами, які проникли на територію області під виглядом біженців", - сказано в одному з повідомлень. 

Співрозмовник видання припустив, що диверсанти, ймовірно, хотіли порушити перевезення вантажів на потреби СВО. У самому Чапаєвську розташоване АТ "Промсинтез", де виробляють вибухові речовини. 

"У сусідньому Новокуйбишевську розташовані великі нафтопереробні та нафтохімічні підприємства", - уточнюється в повідомленні.

Зазначається, що за фактом пошкодження моста УФСБ Росії в Самарській області порушило кримінальну справу за п. "а", ч. 2, ст. 281 КК РФ (диверсія). 

Раніше повідомлялося, що в Інгушетії введено режим контртерористичної операції. ФСБ веде бій із нібито бойовиками "Ісламської держави".

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті