В Інгушетії введено режим контртерористичної операції. ФСБ веде бій із нібито бойовиками "Ісламської держави"

В Інгушії в місті Карабулак з метою ліквідації нібито групи бойовиків "Ісламської держави" введено режим контртерористичної операції. Про це йдеться в повідомленні оперативного штабу ФСБ. 

"З метою припинення терористичних актів і злочинів терористичної спрямованості начальником УФСБ Росії по Республіці Інгушетія полковником Шевляковим М.О. ухвалено рішення про проведення з 19:30 години 2 березня 2024 року контртерористичної операції на території міста Карабулака Республіки Інгушетія", - ідеться в ньому. 

Російські ЗМІ повідомляють, що спецназ ФСБ РФ заблокував у будинку групу озброєних людей, яких називають бойовиками "Ісламської держави". Триває бойове зіткнення.

Раніше повідомлялося, що в РФ частішають протести родичів мобілізованих.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті