У Самарській області РФ шукають диверсантів, які намагалися підірвати залізничний міст і "порушити перевезення вантажів на потреби СВО"

Диверсійну групу, яка намагалася підірвати залізничний міст 4 березня, шукають у Самарській області РФ. Про це повідомили росЗМІ 4 березня.

"У Самарській області перевіряють версію про знаходження диверсійної групи на території регіону. Джерело "Комерсант-Волга" у силових структурах повідомило, що наразі перевіряють версію про знаходження на території Самарської області диверсійної групи, яка здійснила спробу підриву залізничного моста через Чапаєвку. Подія сталася в понеділок, 4 березня. За даними співрозмовника "Комерсант-Волга", злочинці могли виявитися як завербованими місцевими жителями, так і диверсантами, які проникли на територію області під виглядом біженців", - сказано в одному з повідомлень. 

Співрозмовник видання припустив, що диверсанти, ймовірно, хотіли порушити перевезення вантажів на потреби СВО. У самому Чапаєвську розташоване АТ "Промсинтез", де виробляють вибухові речовини. 

"У сусідньому Новокуйбишевську розташовані великі нафтопереробні та нафтохімічні підприємства", - уточнюється в повідомленні.

Зазначається, що за фактом пошкодження моста УФСБ Росії в Самарській області порушило кримінальну справу за п. "а", ч. 2, ст. 281 КК РФ (диверсія). 

Раніше повідомлялося, що в Інгушетії введено режим контртерористичної операції. ФСБ веде бій із нібито бойовиками "Ісламської держави".

Статті

Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Всі статті