Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Норвезька розвідка заявила про ризик застосування ядерної зброї росією в Арктиці. Про це повідомляється у розвідувальному звіті розвідслужби Норвегії на початку року.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"Оскільки значення ядерної зброї та стратегічного стримування зростає, оборона Північним флотом військових баз на Кольському півострові, Північному Бастіоні та Баренцевому морі також стає дедалі важливішою", - повідомили норвезькі розвідники.
Норвежці зазначають, що ядерна загроза в Арктиці стає більш суттєвою. При цьому видання Politico наголошує, що ключові сили ядерного стримування перебувають на підводних кораблях Північного флоту РФ.
Однак старший науковий співробітник Інституту дослідження проблем роззброєння ООН Павел Подвиг заявив, що розвідка Норвегії говорить "не про сам факт озброєння російських кораблів ядерною тактичною зброєю, а теоретичну здатність флоту РФ розмістити його". Він зазначив, що розвідка США поки що не бачить жодних ознак розміщення ядерної зброї в Арктиці з боку росії.
Нагадаємо, що за результатами опитування стало відомо, що українці захищатимуться від росії навіть у разі застосування РФ ядерної зброї.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту