У росії на трасі з Петербурга до Москви в ДТП потрапили десятки авто - є загиблий і поранені

У росії на трасі М11 з Петербурга до Москви, яку не чистили більше доби, зіткнулися більше десятка машин. Попередньо одна людина загинула, троє поранені, - пише телеграм-канал Mash 26 лютого.

"Пробка за п'ять кілометрів утворилася на трасі М11 з Петербурга до Москви. Все через велику аварію. Дорога у бік столиці перекрита. За словами водіїв, її не чистили з учорашнього дня", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що рух ускладнюють сильний снігопад та температура -5 градусів.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті