У росії запропонували "випровадити ЛГБТ з органів влади і держкорпорацій"

Колишній петербурзький віце-губернатор Ігор Албін відреагував на рішення Верховного суду, який визнав ЛГБТ екстремістською організацією, запропонувавши "випровадити ЛГБТ з органів влади і держкорпорацій", - пишуть росЗМІ 1 грудня.

"Навіть важко уявити, скільки вакансій відкриється для російських православних управлінців", - написав у своєму телеграм-каналі Албін.

Пізніше він додав: "ЛГБТ не організація, а під@раси! як їх заборониш? треба просто повернути ст. 121 КК РРФСР".

На запитання, як він пропонує з'ясовувати орієнтацію людини, Албін відповів: "Є кадрові служби, компетентні та правоохоронні органи. За наявності волі це легко встановити".

Нагадаємо, що Верховний суд РФ задовольнив позов міністерства юстиції РФ про визнання екстремістським руху ЛГБТ. Обмеження пов'язані з необхідністю дотримання заборони ЛГБТ-пропаганди, рекламування, формування зацікавленості, залучення до ЛГБТ-руху.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті