У росії зафіксували рекордний дефіцит держбюджету

Дефіцит державного бюджету росії у січні 2023 року становив 1,76 трлн рублів, або майже 25 млрд доларів. Про це повідомляє Міністерство фінансів РФ 6 лютого 

Як зазначено у повідомленні російського відомства, доходи порівняно з 2022 роком впали на 35%, тоді як витрати збільшились на 59%.

Такого великого дефіциту бюджету у росії не було ніколи, як підкреслюють російські журналісти у Telegram-каналах.

При цьому дефіцит в розмірі 2,9 трлн рублів вже закладено у федеральному бюджеті на 2023 рік, тобто більша частина дефіциту вже сформована в перший же місяць року.

Як повідомляється, нафтогазові доходи росії у січні скоротилися порівняно з аналогічним місяцем минулого року на 46%, що пояснюють зниженням котирувань цін на нафту і скороченням обсягів експорту природного газу.

Крім того, у січні 2023 року росія заробила від продажу газу і нафти тільки 426 млрд, або 6 млрд доларів, порівняно із 795 млрд рублів у січні торік.

Як повідомлялося раніше, у росії дефіцит бюджету за 2022 рік став одним із найбільших в історії. 

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті