У росії заблокували доступ до сайтів, що входять до медіагрупи Пригожина

У росії "Роскомнадзор" (РКН) заблокував доступ до сайтів, що входять до медіагрупи Євгена Пригожина. Про це повідомляють росЗМІ.

Згідно з повідомленням, заблоковано доступ до сайтів видань РІА ФАН, "Политика Сегодня", "Экономика Сегодня", "Невские новости" і "Народные новости", які входять до медіагрупи "Патриот". 

Медіагрупа "Патріот" була заснована 2019 року власником ПВК "Вагнер" Євгеном Пригожиним.

За повідомленням РКН, низку інтернет-ресурсів заблоковано "з метою припинення поширення закликів до участі у військовому заколоті". 

Як повідомлялося, на території РФ ПВК "Вагнер" продовжує вербувати найманців до своїх лав.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті