У росії за підтримки міноборони створюють "агітбригади", які допомагатимуть "спільній справі"

Міністерство культури РФ разом із міністерством оборони створюють агітаційні бригади. Про це повідомила міністр культури Росії Ольга Любімова 28 лютого, пише DW.

"Десь треба хлопців на реабілітації відвідати, десь із великим концертом, десь виступити на площі, десь поїхати до регіонів", - повідомила Любімова, зазначивши, що робота з міноборони "йде постійно та злагоджено".

Любімова не назвала імен артистів, сказавши, що вони самі просять дати їм можливість "взяти участь, допомогти "спільній справі тим, що вміють і люблять робити вони".

Російські ЗМІ вже повідомляли, що у військові частини, де навчали мобілізованих, почали виїжджати агітаційно-пропагандистські бригади. За словами одного із співрозмовників видання, такі бригади мали займатися "підняттям бойового настрою" призовників і складалися з лектора товариства "Знання", представника "Бойового братства", федерального депутата та творчого колективу.

Про створення найпопулярнішої з таких груп - агітбригади "Русского радио" - було оголошено ще 28 вересня 2022 року. До її складу мали увійти гурт "Земляни", Григорій Лепс, Микола Басков, Поліна Гагаріна, Олег Газманов, Лариса Доліна та інші. З того часу агітбригада встигла виступити у військовому шпиталі, військовій частині, на мобілізаційному пункті та в інших місцях, пише "Нова газета. Європа".

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті