У росії за підтримки міноборони створюють "агітбригади", які допомагатимуть "спільній справі"

Міністерство культури РФ разом із міністерством оборони створюють агітаційні бригади. Про це повідомила міністр культури Росії Ольга Любімова 28 лютого, пише DW.

"Десь треба хлопців на реабілітації відвідати, десь із великим концертом, десь виступити на площі, десь поїхати до регіонів", - повідомила Любімова, зазначивши, що робота з міноборони "йде постійно та злагоджено".

Любімова не назвала імен артистів, сказавши, що вони самі просять дати їм можливість "взяти участь, допомогти "спільній справі тим, що вміють і люблять робити вони".

Російські ЗМІ вже повідомляли, що у військові частини, де навчали мобілізованих, почали виїжджати агітаційно-пропагандистські бригади. За словами одного із співрозмовників видання, такі бригади мали займатися "підняттям бойового настрою" призовників і складалися з лектора товариства "Знання", представника "Бойового братства", федерального депутата та творчого колективу.

Про створення найпопулярнішої з таких груп - агітбригади "Русского радио" - було оголошено ще 28 вересня 2022 року. До її складу мали увійти гурт "Земляни", Григорій Лепс, Микола Басков, Поліна Гагаріна, Олег Газманов, Лариса Доліна та інші. З того часу агітбригада встигла виступити у військовому шпиталі, військовій частині, на мобілізаційному пункті та в інших місцях, пише "Нова газета. Європа".

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті