У росії відправили на утилізацію найбільший у світі атомний підводний човен

Росія відправила на утилізацію найбільший у світі атомний підводний човен "Дмитро Донськой". Про це повідомляють росЗМІ.

Так, за даними "Комерсанта", з бойового складу ВМФ вже вивели важкий атомний підводний човен "Дмитро Донськой". Цей підводний човен є найбільшим у світі з водотоннажності.

Повідомляється, що "Дмитро Донськой" чекатиме утилізації на військово-морській базі в Сєвєродвінську з двома іншими підводними човнами такого ж проєкту з індексом 941.

Підводний човен "Дмитро Донськой" був включений до бойового складу флоту в 1980 році в рамках проєкту 941. За водотоннажністю він є найбільшим у світі — 48 тисяч тонн. Якийсь час підводний човен був найбільшим за розмірами (172 метри завдовжки і 23 метри завширшки).

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що наші захисники знищили арктичну модифікацію ЗРК Тор-М2ДТ, яка стояла на озброєнні російського флоту.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті