У росії "вагнерівець" облив бензином і живцем спалив свою сестру

У Нижегородській області РФ "вагнерівець", який повернувся додому, облив бензином і живцем спалив свою сестру. Усе сталося через звичайну побутову сварку, - пише Телеграм-канал Baza.

Повідомляється, що 55-річний Олег Гречко з кількома судимостями за вбивства повернувся з війни в Україні та оселився вдома у своєї сестри в місті Заволжя. Однак стосунки в них не склалися. Увечері 28 вересня брат і сестра посварилися, і колишній боєць ПВК так розлютився, що облив жінку бензином, а потім підпалив разом із приватним будинком. 

У результаті сестра "вагнерівця" померла, а сам він потрапив до лікарні з опіками рук другого і третього ступеня. Одразу після цього палія затримали, він у всьому зізнався. Тепер Гречку загрожує нова справа за статтею про вбивство з особливою жорстокістю.

Як повідомлялося, путін вшанував пам'ять зеків, знищених на війні проти України, і заявив про спокуту їхньої провини.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті